Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuł gościnny

12 kwietnia 2019

Wycieczka przedszkolaków do krainy marzeń!

0 415

Małopolski Zator codziennie rozbrzmiewa wesołymi okrzykami dzieci, młodzieży i dorosłych. Zlokalizowany zaledwie pół godziny drogi od Krakowa nowocześniejszy w Polsce Park Rozrywki Energylandia jest fenomenem, który warto uwzględnić w planach szkolnych wycieczek. Żaden inny park nie dostarcza takiej ilości wrażeń i edukacji w ramach jednego pobytu i w cenie jednego biletu.

Organizatorzy szkolnych wycieczek zawsze powinni spojrzeć na wyjazd z perspektywy małego uczestnika. Czego ono pragnie i co sprawi mu największą frajdę? Zwiedzanie zabytków na pewno jest wartościowe i potrzebne, ale nigdy nie dostarczy takich wrażeń jak dzień spędzony w parku rozrywki. To on pozostanie w ich pamięci na zawsze. Warto mieć na uwadze, że część dzieciaków z różnych powodów nie ma możliwości, by dotrzeć do tego typu miejsc, zlokalizowanych czasami daleko od domu. To właśnie szkoła, która okrywa je płaszczem edukacji, może dać okazję do przeżycia czegoś zupełnie wyjątkowego, co dodaje skrzydeł. Dzieci będą wdzięczne, a radość jakiej doświadczą w Energylandii, zrelaksuje je i pozwoli odetchnąć od nadmiaru obowiązków spoczywających na ich małych barkach. A jeśli już zabierać je do parku rozrywki, to najlepiej największego w Polsce! Będzie to przeżycie zarówno dla nich, jak i ich rodziców, którym potem wszystko opowiedzą po powrocie.

POLECAMY

Co czeka na szkolne grupy w Energylandii? Dzieci i młodzież w cenie jednego biletu dostają przepustkę do kolorowego, bajkowego świata zabaw. Kilkadziesiąt atrakcji rozlokowanych na 26 hektarach przyprawiają nawet dorosłych o zawrót głowy, a co dopiero młodszych gości. Park podzielony jest na cztery różne strefy, oferujące razem 70 form aktywności.

Edukacja i bezpieczeństwo

Jakby jeszcze było mało, w Energylandii czeka dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe w dwóch teatrach i dwóch amfiteatrach, nowoczesne kino 7D. Pokazy kaskaderów i akrobatów, teatrzyki i musicale, projekcje filmów oraz edukacyjne i artystyczne warsztaty. Młodzi uczestnicy wycieczki mogą na własne oczy zobaczyć, jak wygląda laboratorium szalonego naukowca i animacje mapping 3D. Tu nie ma czasu na nudę!

Ostatnie chwile można wykorzystać podczas zakupu pamiątek, które po powrocie będą przypominać o zupełnie zwariowanym świecie Energylandii. Krainy nie tylko zabawowej, ale także komfortowej, w której zadbano o bezpieczeństwo gości. Tu wszystkie urządzenia posiadają należyte atesty. Park może pochwalić się certyfikatem ISO 9001 - międzynarodową normą określającą wymagania, jakie powinien spełniać system odpowiadający za zarządzanie jakością w organizacji. Wyszkolona i doświadczona kadra obiektu dba o bezpieczeństwo wszystkich Gości. Można mieć pewność, że żadne dziecko nie opuści terenu parku, jeśli nie znajduje się pod opieką osoby dorosłej, a także nie będzie mogło skorzystać z atrakcji niedostosowanej do jego wieku lub wzrostu. W położonym w Energylandii Water Parku pracuje aż kilkunastu doświadczonych ratowników, czuwając nieustannie nad bezpieczeństwem podczas zabawy.

Energylandia zagłębiem roller coasterów

Dedykowana najmłodszym uczestnikom zabaw Bajkolandia kręci się na całego! Nie tylko więc w strefie ekstremalnej znajdziemy rolle...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań magazynu "Monitor Dyrektora Przedszkola"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy