Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuł gościnny

29 stycznia 2020

Unowocześnij swoje przedszkole! Poznaj Inso – system do zarządzania przedszkolem

142

Zarządzasz przedszkolem? Chciałbyś, aby płatności dla rodziców naliczały się automatycznie? Szukasz rozwiązania, które usprawni komunikację z placówką? Zależy Ci na tym, aby wszystkie dane – o dzieciach, płatnościach, zajęciach dodatkowych – były dostępne w jednym miejscu? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, Inso to rozwiązanie dla Ciebie!

Czym jest Inso?

Inso to system, który kompleksowo wspomaga zarządzanie placówkami wczesnoszkolnymi (żłobkami oraz przedszkolami). Funkcje oprogramowania zostały przygotowane przede wszystkim z myślą o ułatwieniu pracy dyrektorów placówek, ale także – aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby rodziców. Dzięki Inso zawiadywanie finansami staje się łatwiejsze, podobnie jak przekazywanie informacji rodzicom czy zamawianie posiłków.

Co może zaoferować Ci Inso? Przedstawiamy kilka najważniejszych funkcjonalności systemu!
 

 

Szybkie zarządzanie finansami

Dzięki Inso (https://inso.pl) kontrolowanie rozliczeń staje się dziecinnie proste. System, w zgodzie z wprowadzonymi danymi, automatycznie nalicza wszystkie płatności – z uwzględnieniem kosztu czesnego, obecności, posiłków i zajęć dodatkowych. Masz możliwość wprowadzenia zarówno rozliczeń dniowych, jak i godzinowych (w zależności od tego, czy rodzic płaci od dnia czy od godziny pobytu dziecka w placówce). 

Wysłać rozliczenia do rodziców możesz zaledwie jednym kliknięciem! Otrzymają oni powiadomienie o naliczeniu płatności – a jeśli nie uregulują jej na czas, Inso przypomni im o zaległej należności. W systemie rodzice mają także dostęp do szybkich płatności i pobrania faktur.

Wszystkie informacje o finansach są przechowywane w systemie – w dowolnej chwili możesz przejrzeć archiwum płatności oraz wygenerować raporty.

 


Ułatwiony kontakt z rodzicami i zgłaszanie nieobecności

W Twoje kontakty z rodzicami czasem wkrada się chaos? Zdarza się, że jakiś mail zostanie przegapiony, informacja nie dotrze do wszystkich rodziców albo nie możesz skupić się na pracy, bo rodzice wciąż dzwonią, by dopytać o nadchodzące wydarzenia lub poinformować o nieobecności dziecka? W Inso udostępniamy tablicę ogłoszeń! Za jej pośrednictwem Ty i Twoi pracownicy możecie szybko przesłać ważne informacje, ale także pliki, zdjęcia i filmy z życia...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy