Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuł gościnny

3 grudnia 2020

Budujemy i mówimy… po angielsku!

0 244

Takich lekcji jeszcze nie było! Wyślij dzieci w niezapomnianą podróż językową! Niech same zbudują nowy świat… po angielsku

Metoda nauki SIMPLE English, to wyjątkowa podróż językowa dla dzieci, która zapewni im niepowtarzalną przygodę opartą na wyobraźni i zabawie. Przeniesie najmłodszych w niesamowity świat, jaki same sobie wybudują, i w którym można mówić jedynie po angielsku.

POLECAMY

Lekcje SIMPLE English angażują wszystkie dziecięce zmysły, pobudzają kreatywność, motywują do nauki i co równie ważne - zapewniają dużą dawkę ruchu! Wspólna zabawa to najlepszy sposób by nauczyć się języka obcego i po prostu używać go płynnie w najbliższym otoczeniu!

Forma zajęć oparta na nauce poprzez kreatywną i niecodzienną zabawę sprawia, że dzieci uwielbiają uczyć się języka angielskiego. Każde spotkanie jest dla nich ciekawe i pobudza do działania.
 


Jakie narzędzia do nauki?

Do nauki wykorzystujemy wielkie piankowe klocki, które nie tyko uatrakcyjniają lekcje, ale również działają na wyobraźnię dzieci, rozwijając ich kreatywność.

Podczas lekcji dzieci wykonują z klocków scenografię oraz rekwizyty potrzebne do wykonania zadań związanych z tematem zajęć np. stół w restauracji, ladę w sklepie, kasę biletową, stację kolejową, gabinet lekarski, szafę, ubrania itp. W takiej aranżacji dziecko całkowicie wczuwa się w daną sytuację. Ułatwia to zapamiętywanie słówek oraz komunikowanie się z użyciem pełnych zdań. W trakcie budowy aktywnie używamy zwrotów w języku angielskim, potrzebnych do stworzenia aranżacji. Oprócz danej tematyki, dzieci uczą się komunikowania ze sobą w języku obcym. Swobodna rozmowa pomiędzy uczniami, pozwala im szybko oswoić się z językiem i powoduje, że już po kilku lekcjach zaczynają myśleć po angielsku.
 


Naszym celem jest koncentracja na praktycznym używaniu języka obcego, dlatego do programu kursu zostały wybrane sceny i sytuacje, z którymi dzieci najczęściej będą miały styczność w przyszłości.

Odbierz scenariusze do kursu SIMPLE English

Scenariusze powstały na potrzeby zajęć z dwoma podstawowymi zestawami klocków Mammutico. Im większe i różnorodne są zestawy, tym swobodniej dzieci używają poszczególnych elementów do budowli. Minimalne zestawy klocków to SMART 230 i SIMPLE 70.

Jeśli posiadasz obydwa powyższe zestawy (lub większe), skontaktuj się z nami, abyśmy jak najszybciej mogli dostarczyć Ci podręcznik! Jeśli nie masz jeszcze klocków Mammutico lub posiadasz tylko jeden z powyższych zestawów i chciałbyś zorganizować kurs SIMPLE English w swojej placówce, zadzwoń i zamów drugi zestaw (lub obydwa) z dodatkowym rabatem! 
 


Sprawdź, co zwiera podręcznik dla lektorów >>

Klocki do zadań specjalnych!

UWAGA! Z każdym zestawem klocków z linii SMART i SIMPLE otrzymasz także scenariusze w języku polskim, na 20 inspiracyjnych zabaw (do każdego zestawu), które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji. Zestaw klocków wraz ze scenariuszem do idealne narzędzie dla nauczycieli przedszkolnych lub organizatorów zabaw dla dzieci.
 


Klocki Mammutico nie są jedynie pomocą dydaktyczną. Ich wielofunkcyjność sprawia, że rozwijają w dzieciach wyobraźnię, kreatywność i pewność siebie. Uczą współpracy w grupie i wspierają samodzielność. Świetnie sprawdzają się zarówno podczas kreatywnych zajęć jak i swobodnej zabawy.

Przeczytaj opinie ekspertów i poznaj więcej zalet klocków Mammutico >>

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI I KUP ZESTAWY MAMMUTICO NAWET O 7000 PLN TANIEJ!

Zapraszamy do współpracy

Zespół Mammutico

Mammuti Co. Sp. z o.o.
05-820 Piastów, Plac Zgody 6A
Zadzwoń: +48 729 97 37 37
Napisz: info@mammutico.com
https://mammutico.com/

Przypisy